پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری مجلس تشخیص مصلحت نظام قوه فضاییه جمهوری اسلامی ایران مجلس شورای اسلامی پایگاه اطلاع رسانی دولت
موسسه حقوقی منشور کبیر

درباره موسسه حقوقی منشور کبیررشد و توسعه شرکتها و صنایع گوناگون در دنیا موجب تنوع موضوعات مختلف حقوقی گردیده است که به همان میزان دارای پیچیدگیها و پراکندگیهای مختلف نیز می باشد، در این فضا ارایه خدمات حقوقی متناسب نیز می بایست دچار دگرگونی و تحول شود به نحوی که لزوم تخصصی شدن و همفکری گروهی امری اجتناب ناپذیر است.

مؤسسه حقوقی منشور کبیر با هدف بسترسازی مناسب در رفع مشکلات مبتلا به شرکتهای تولیدی، بازرگانی و مؤسسات خدمات عمومی و با اتکاء به همکاران (متشکل از وکلای پایه یک دادگستری) ایجاد گردیده است.

در این راستا، مؤسسه با تفکیک و تقسیم بندی موضوعات مختلف، خدمات حقوقی جامعی را برای این حوزه طراحی و ارایه داده است.
بسته حقوقی حاضر در حوزه شرکتها در4 بخش تنظیم گردیده است، بخش اول شامل خدمات مربوط به کلیه قراردادهای تجاری (قرارداد نمایندگی، خرید و فروش، توزیع و ...) می باشد. بخش دوم مربوط است به کلیه قراردادهای سرمایه گذاری خارجی (جوینت ونچر، حمل و نقل بین المللی، داوری موافقت نامه های بین المللی تجاری و ...).بخش سوم شامل کلیه خدمات حقوقی در زمینه خدمات اداری و ثبتی (ثبت شرکت، ثبت علامت و نام تجاری در سیستم جهانی وایپو، تشکیل پرونده مالیاتی و ...) و درنهایت بخش چهارم در بردارنده خدمات حقوقی عام مورد نیاز شرکتها (خدمات حقوقی مسائل کار و تأمین اجتماعی، دعاوی حقوقی و مسئولیت مدنی، حوزه ثبت اراضی و املاک، دعاوی کیفری و دیوان عدالت اداری) می باشد.

امید است خدمات ارایه شده راهگشای بخشی از مشکلات عدیده شرکتهای تولیدی و بازرگانی باشد.
Share On Facebbok Share On Twitter Share On Delicious Share On Digg Share On Reddit Share On Stumbleupon Share On Google Reader